III edycja międzyszkolnego konkursu „Zostań Mistrzem Języków Obcych” w ZSOiZ w Ciężkowicach

Nasi uczniowie walczą do samego końca 😊. Pomimo zbliżającego się końca roku szkolnego dwójka naszych uczniów, Nicola Barczyk oraz Bartosz Bogusz, wzięła udział w III edycji międzyszkolnego konkursu „Zostań Mistrzem Języków Obcych” organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach. W czwartek 9.06.2022 r. przystąpili do rozwiązywania dwóch testów: z języka angielskiego i z języka niemieckiego, sprawdzających znajomość gramatyki oraz kultury tych krajów. Po raz kolejny Nicola pokazała, że Siedliska mają mocnych uczniów i zajęła I miejsce 😊. Słowa uznania należą się Bartkowi, który jako jeden z niewielu był uczniem klasy 7, który wziął udział w konkursie. Co prawda nie udało mu się zająć żadnej pozycji na podium, ale mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje na przyszłość 👍. Wszyscy uczestnicy zgodnie twierdzili, że zadania nie były łatwe 😐.

tekst i foto: Jolanta Forczek

Skip to content