Wigilia dla Seniorów

W piątek 18 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół w Siedliskach odbyła się tradycyjna Wigilia dla Seniorów. Ciepłe, serdeczne życzenia, łamanie się opłatkiem, piękne kolędy i pastorałki w wykonaniu uczniów wprowadziły iście świąteczną atmosferę.

Na scenie zaprezentowała się grupa teatralna oraz zespół gitarowy w towarzystwie chóru. Za formę artystyczną byli odpowiedzialni uczniowie gimnazjum pod opieką wychowawczyń Magdaleny Przetacznik i Barbary Pacion oraz Józefa Orłowskiego.

Życzenia przybyłym Seniorom złożyli: Wacław Ligęza Burmistrz Bobowej oraz Joanna Fryczek przewodnicząca Rady Rodziców i Wiesław Job Dyrektor Szkoły jako gospodarze spotkania. Tuż po nich nastąpiło łamanie opłatkiem. Na koniec wszyscy zasiedli przy stole, by spożyć tradycyjną potrawę wigilijną przygotowaną przez panie z Rady Rodziców.   Miłym akcentem były upominki wykonane przez uczniów klas drugich pod opieką  pani Elżbiety Bek i Małgorzaty Bogusz.
Wszyscy goście przeżyli wspaniałe chwile, które przybliżyły ich do Świąt Bożego Narodzenia.

Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego spotkania.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/109628204909259691508/albumid/6231106311462898561?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

 

Skip to content