Wycieczka do Sali Zabaw MaJa

Najmłodsze przedszkolaki z naszej szkoły świętowały Dzień Dziecka wyjazdem do Sali Zabaw MaJa w Łużnej.
Dla niektórych z nich była pierwsza podróż autobusem, więc towarzyszyły jej wielkie emocje. Dzieci w sali zabaw przeżyły niezapomniane chwile. Do dyspozycji miały dwupoziomową konstrukcję z suchym basenem, konstrukcję do wspinaczki, basen z kulkami, zjeżdżalnie, salę gier, cymbergaj, „magiczny dywan”, zabawkową kuchnie i wiele innych.
Celem naszej wycieczki było rozwijanie motoryki dużej i doskonalenia sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej. A także ćwiczenie samodzielności dzieci oraz przypomnienie zasad zachowania w miejscach publicznych.  Wszyscy świetnie się bawili, potem zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, wrócili do przedszkola.
tekst i foto: Magdalena Gębarowska
Skip to content