Wycieczka integracyjna klasy VII

Dnia 3 listopada uczniowie klasy VII wraz z wychowawczynią panią Elżbietą Ligęzą oraz opiekunem panią Bożeną Tarsą wzięli udział w wycieczce integracyjnej do Nowego Sącza. Pierwszą atrakcją był seans w kinie „Helios”, gdzie uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli film „Czarny młyn” opowiadający o grupie przyjaciół mieszkających w małym miasteczku, których wakacje zmieniają się nie do poznania, kiedy mimo ostrzeżeń wchodzą na zakazany teren Czarnego Młyna. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w parku trampolin, gdzie w trakcie ćwiczeń mogli rozruszać zastane mięśnie. Wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili wspólny czas. Młodzież potrzebuje takich wyjazdów, które poza walorami kulturalnymi i rozrywkowymi, pozwalają na odnowienie więzi koleżeńskich zaniedbanych w czasie zdalnego nauczania.

Tekst i foto: Elżbieta Ligęza

Skip to content