Do odważnych świat należy!!!

W środę, 21 grudnia, wszyscy uczniowie szkoły mieli okazję podziwiać śmiałków, którzy zgłosili się do udziału w „Przeglądzie postaci filmowych” organizowanym przez Samorząd Szkolny wraz z opiekunem panią Jolantą Forczek. Przyznać trzeba, że wszystkim uczestnikom nie brakowało pomysłów, a jury miało poważne dylematy, by przyznać odpowiednio nagrody. W skład jury wchodziło troje nauczycieli: p. Barbara Sowa, p. Mariola Ligęza i p. Grzegorz Bogusz, oraz troje uczniów: Wiktoria Juruś, Zuzanna Skrobot i Izabela Lisik.
Do przeglądu zgłosiło się 12 osób, jednak do prezentacji przystąpiło siedmioro śmiałków 🙂
Wróbel Michał jako Minionek
Ligęza Michał jako Kłapouchy
Bienias Urszula jako Kot w butach
Ligęza Ewa i Ligęza Emilia jako jedna z Trzech Świnek oraz jej Domek w trzech odsłonach 🙂
Szambelan Martyna jako Śnieżka
oraz Szura Kaja jako Basia.
Każda z osób musiała się przedstawić i zaprezentować przed publicznością opowiadając kilka słów na temat swojej postaci. Jak to bywa w konkursach i przeglądach, ktoś musi zdobyć pierwsze miejsce. Jednak mając tak trudny wybór, jury zdecydowało się przyznać:
I miejsce  ex aequo dla Świnki z Domkiem oraz Kota w butach
II miejsce dla Basi
III miejsce ex eaquo dla Kłapouchego oraz Minionka
oraz wyróżnienie dla Śnieżki
Jeszcze raz gratulujemy uczestnikom tego wyzwania 🙂 POMYSŁÓW i ODWAGI 🙂 oby tak dalej 🙂
Tekst: Jolanta Forczek, Foto: Barbara Sowa
Skip to content