Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

Bardzo Was kocham Moi Dziadkowie.

Pod takim hasłem dzieci oddziału przedszkolnego 5 i 6 latków Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Reca w Siedliskach zorganizowały spotkanie z babciami i dziadkami w z okazji ich święta w pierwszy dzień ferii 12 lutego 2018 r.

W imieniu pana dyrektora uroczystość otworzyła Pani Barbara Sowa, która powitała przybyłych licznie gości, zaproszonych przez swoje wnuczęta. W swoim słowie zwróciła uwagę na ważność i doniosłe znaczenie obecności dziadków w życiu wnucząt, zwłaszcza wtedy kiedy rodzice z powodu wielu obowiązków nie mogą poświęcić tyle czasu swoim dzieciom co dziadkowie. Złożyła wszystkim przybyłym najlepsze życzenia, miłego pobytu w naszej placówce oraz dobrego odbioru programu artystycznego przygotowanego przez swoje wnuki.

Dzieci swoją miłość do babć i dziadków wyraziły słowami wierszy, piosenek, krótkimi scenkami humorystycznymi oraz tańcami i swoją dziecięcą radością. Rodzice zadbali o poczęstunek dla zaproszonych gości. Po tradycyjnym sto lat dzieci wręczyły swoim ukochanym dziadkom upominki.

Wychowawczyni grupy dziękując za pozytywną odpowiedź na zaproszenie dzieci podkreśliła że babcie i dziadkowie za dobre rady, troskę i cierpliwość wyrażaną wobec wnuków zasługują aby świętować cały rok.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/109628204909259691508/albumid/6521642352273602401?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Skip to content