Dzień Babci i Dziadka

Tradycją stały się uroczyste obchody Dnia Babci oraz Dnia Dziadka przez klasę 0. Także w tym roku   dnia 25 stycznia odbyła się uroczystość związana  z tym świętem.

Do szkoły na zaproszenie wnuków licznie przybyły babcie i dziadkowie przedszkolaków. Występ rozpoczął zimowy taniec Śnieżynek.  Wierszykami i piosenkami przedszkolaki  przypomniały,  jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie. Dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnukom  oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Uroczystość uświetnił walczyk w wykonaniu wszystkich przedszkolaków. Występy bardzo się podobały, czego wyrazem były brawa, jakie od widzów otrzymali mali artyści.  Przedszkolaki  przygotowała wychowawczyni Magdalena Przetacznik.

Swoim najbliższym dzieci złożyły życzenia oraz wręczyły sympatyczne pamiątki: kalendarze ze swoimi zdjęciami.
Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem: pysznym  domowym ciastem, kawą, herbatą przygotowanymi przez rodziców.

Był to dzień niezwykły, pełen wzruszeń, uśmiechów, radości nie dla dzieci, ale także ich dziadków oraz rodziców z dumą oglądających występy.

Skip to content