Dzień Mamy w przedszkolu

Za Twe czułe serce, za mądre nakazy, w dniu Twojego święta, dziękujemy sto razy!

Dnia 26 maja 2022 r. odziały przedszkolne przy naszej szkole świętowały Dzień Mamy. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych Mamom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej radości. Maluchy z oddziału 4-,5- latków, ubrane w piękne galowe stroje,  zaprezentowały  wiersze, piosenkę oraz tradycyjny taniec „Krakowiak” dla Mam. Dzieci z zerówki natomiast zaprosiły Gości na kwietną łąkę, gdzie w montażu słowno-muzycznym złożyły życzenia i podziękowania swoim Mamom. Zaproszeni Goście w ogromnym skupieniu i wzruszeniu słuchali życzeń. Podziwiali także programy artystyczne w wykonaniu swoich pociech. Po części artystycznej Mamy zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

tekst :Magdalena Gębarowska

Skip to content