WIOSENNY KONKURS PLASTYCZNY

Z przyjemnością przedstawiam sprawozdanie z Wiosennego Konkursu Plastycznego pod tematem „Wiosna wśród Ptaków”, który odbył się w naszej szkole już po raz drugi. Organizatorem dla klas przedszkolnych i I- III była Magdalena Przetacznik. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy z zaangażowaniem tworzyli swoje prace, oddając w nich piękno i radość wiosennego czasu.

Prace zostały pięknie wyeksponowane na korytarzach szkolnych, tworząc wspaniałą galerię wiosennych inspiracji. Kolorowe obrazy ożywiły przestrzeń szkolną, dodając jej uroku i radości.

Niezależne jury miało trudny wybór spośród wielu wspaniałych prac. Kreatywność uczestników oraz różnorodność technik plastycznych, których użyto, sprawiły, że ocena nie była łatwa. Prace prezentowały wysoki poziom artystyczny oraz indywidualny styl każdego uczestnika.

Dnia 16.04.2024r. na sali gimnastycznej odbyło się ogłoszenie wyników przez organizatorki oraz wręczenie nagród przez dyrektora szkoły Wiesława Job.

Wyniki konkursu

Oddziały przedszkolne:

I miejsce- Oliwia Budzyno odział 0

II miejsce- Jagoda Mucha oddział 0

III miejsce- Emilia Gębarowska oddział 0

wyróżnienie- Miłosz Zieliński przedszkole

wyróżnienie- Kamil Rembiasz oddział 0

Klasy I-III:

I miejsce- Agnieszka Czerwień klasa 1

II miejsce- Adam Sowa klasa 3a

III miejsce- Laura Kruczek klasa 1

wyróżnienie- Patrycja Wojna klasa 3a

wyróżnienie- Łucja Kalisz klasa 1

wyróżnienie- Emilia Mucha klasa 2

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za ich zaangażowanie i wysiłek w tworzeniu wspaniałych dzieł sztuki. Dziękuję również jury za ocenę prac oraz nauczycielom za wsparcie organizacyjne. Serdeczne podziękowanie dla Rady Rodziców za sfinansowanie nagród rzeczowych.

Zapraszam do kolejnych artystycznych wyzwań!

Tekst: Magdalena Przetacznik

Foto: Damian Rafa

Skip to content