Rozpoczęcie r.szk. 2018/2019

Uroczystą mszą św. w kościele parafialnym, celebrowaną przez katechetę ks. Pawła Zawiślana, w poniedziałek 3 września o godz. 8:00 rozpoczęła się inauguracja nowego roku szkolnego 2018/19 dla uczniów naszej szkoły, po której o godz. 9:00 odbyło się spotkanie uczniów, nauczycieli i wychowawców.

W nowym roku szkolnym na uczniów czekały zmiany i niespodzianki. Zmienili się wychowawcy klas, gdyż z przejściem na zasłużoną emeryturę pani Jadwigi Rafy opiekę nad „zerówką” objęła pani Magdalena Przetacznik. Wychowawstwo jej klasy VA przejął pan Paweł Szura. Wychowawczynią  klasy IV została pani Elżbieta Ligęza, a klasę I poprowadzi pani Anna Motyka. Z pracą w szkole pożegnała się również (na razie nieoficjalnie) pani Ludwika Przewoźnik niezastąpiona dla wielu pokoleń przedszkolaków „pani Hania”. Oficjalne pożegnanie pań emerytek dyrektor szkoły pan Wiesław Job zapowiedział na dzień Święta Edukacji Narodowej. Pan Dyrektor  powitał w naszej szkole nowa bibliotekarkę – panią Beatę Janus, a także absolwenta alumna V roku Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie kl. Grzegorza Kowalskiego, który we wrześniu będzie odbywać tu praktykę pedagogiczną. W przemówieniu Dyrektora znalazły się również przekazane przez radną wsi – panią Marię Zarzycką, słowa podziękowania dla nauczycieli, uczniów i rodziców, którzy zaangażowali się w przygotowania gminnych dożynek w Siedliskach.

Rok szkolny 2018/2019 rozpoczęło 215 uczniów klas I – VIII i III gimnazjalnych oraz 49 dzieci w oddziałach przedszkolnym i zerowym.

Skip to content