Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Uroczystą Mszą św. w kościele parafialnym w Siedliskach rozpoczął się nowy rok szkolny 2013/14 dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Siedliskach. Mszę, w intencji zmarłej w ubiegłym roku nauczycielki p. Marii Langer-Skórskiej, celebrował i homilię wygłosił ks. Bogusław Hajnas, który w tym roku rozpoczął pracę duszpasterską w siedliskiej parafii. Skierował do zgromadzonych nauczycieli, rodziców i uczniów pełne zachęty słowa, mówiące m.in. że trud związany z nauką i chwilowe niepowodzenia nie powinny przysłaniać związanej z nią radości odkrywania i dążenia do określonego celu.

Już po Mszy św., na sali gimnastycznej, miało miejsce spotkanie rodziców, nauczycieli i uczniów z dyrektorem szkoły. Dyrektor p. Wiesław Job powitał zgromadzonych,szczególnie uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej i gimnazjum oraz dzieci pięcioletnie, zaczynające dopiero swoją przygodę ze szkołą ;-), przedstawił nowych nauczycieli rozpoczynającychpracę w szkole: ks. Bogusława Hajnasa oraz p. Małgorzatę Laskowską. Dalej nastąpiła część informacyjna, po której dyrektor życzył wszystkim udanej i owocnej pracy w nowym roku szkolnym i zaprosił uczniów na spotkanie z wychowawcami klas. W tym roku szkolnym naukę w Zespole Szkół w Siedliskach rozpoczęło 114 uczniów gimnazjum, 125 uczniów szkoły podstawowej i 54 dzieci w oddziałach zerówki.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/109628204909259691508/albumid/5918990465544581137?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Skip to content