Sukces szkolnego teatrzyku „MARIONETKA”

10 maja 2012 r. grupa teatralna „Marionetka” działająca w naszej szkole wzięła udział w powiatowych eliminacjach XXVII Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek” w Gorlicach. Uczniowie pod kierunkiem Anny Motyki i Renaty Rzepki przygotowali spektakl pt. „Tylko nie walkower”. przedstawienie to uzyskało nominację na wojewódzki finał festiwalu w Nowym Sączu i będzie reprezentowało Powiat Gorlicki.

marionetka13-14 czerwca 2012 nasi uczniowie w Nowym Sączu wystąpią w składzie: Wojciech Brzyski, Florian Grzesiak, Bartłomiej Wojna, Szymon Wojtas, Przemysław Fryczek, Artur Rafa, Jan Tarsa, Kamil Motyka, Magdalena Turek, Przemysław Wojtas, Angelika Michalik, Karolina Fryczek, Magdalena Marszał, Gabriela Juruś, Anna Sarkowicz, Ewelina Synowiec, Ewelina Worytko, Justyna Kotowicz, Michalina Truchan, Mariola Pierz.

bajdurek_dyplom

krakowska-01

Skip to content