Szkolny Konkurs Recytatorski – „Rodzina w poezji dziecięcej”

Dnia 29 kwietnia 2024r. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski pod hasłem ,,Rodzina w Poezji Dziecięcej”, który zgromadził 20 uczestników klas I-III. Jury miało niezwykle trudne zadanie, ponieważ poziom prezentacji był bardzo wysoki, a każdy uczestnik wkładał w swój występ dużo serca i zaangażowania. Należy pogratulować wszystkim uczestnikom, którzy odważnie stanęli przed publicznością. Ich odwaga i determinacja zasługują na uznanie.

Jury podjęło następującą decyzję dotyczącą miejsc i wyróżnień:

I miejsce: Aleksandra Lisik, Lena Osika

II miejsce: Lena Wojtas, Aleksandra Juruś

III miejsce: Oskar Kopacz, Zuzanna Ligęza

Wyróżnienia: Maja Budzyn, Franciszek Hudzik, Patrycja Wojna.

Niech ta wspólna przygoda z poezją będzie inspiracją do dalszych artystycznych poszukiwań i rozwijania talentów recytatorskich.

Tekst: p. Lucyna Gawlik-Bajorska, Fot.: Damian Rafa

Skip to content