Wizyta św. Mikołaja u najmłodszych

W dniu 7 grudnia 2023 r. w naszej szkole na sali gimnastycznej odbyły się mikołajki dla klas 1-3, które dostarczyły dzieciom wiele radości i niezapomnianych chwil.

Każda klasa miała możliwość prezentacji krótkiego występu dla Mikołaja. Dzieci przygotowały wierszyki i piosenki, które z wielkim entuzjazmem zaprezentowały przed Mikołajem oraz zgromadzoną publicznością.

Rodzice mieli bardzo ważny udział w przygotowaniu  pięknych prezentów dla każdego dziecka. Te niespodzianki sprawiły, że radość maluchów była ogromna, a oczy świeciły się z zachwytu. Dzieci, trzymając prezenty, nie kryły swojego podekscytowania i szczęścia.

Każdy miał okazję porozmawiać z Mikołajem. W tej wyjątkowej rozmowie można było podzielić się swoimi marzeniami, a Mikołaj okazywał swoje zainteresowanie  postępami w nauce i zachowaniem.

Dodatkową pamiątką dla każdego dziecka były indywidualne i grupowe zdjęcia z Mikołajem, które z pewnością będą ozdobą albumów rodzinnych.

Całe wydarzenie przepełnione było radosną atmosferą, a wspólne świętowanie jednoczyło społeczność szkolną. Mikołajki dla klas 1-3 okazały się nie tylko fantastyczną zabawą, ale również wyjątkowym momentem integracji i wspólnego świętowania.

tekst: Magdalena Przetacznik, foto : Nauczyciele 

Skip to content