Zakończenie roku 2023/2024 w Zerówce i w Oddziale Przedszkolnym

„I tak się wspólnie pożegnamy, przedszkola nadszedł kres…” – zakończenie roku szkolnego w oddziale przedszkolnym i zerówce

 Dzisiaj, 20 czerwca 2024 r.,  nasza szkoła stała się miejscem wyjątkowego wydarzenia – zakończenia roku szkolnego dla przedszkolaków, połączonego z pożegnaniem dzieci
z zerówki. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia dyrektora, który serdecznie powitał zgromadzonych gości, w tym rodziców, dziadków oraz nauczycieli. Jego ciepłe słowa wprowadziły wszystkich w podniosły nastrój.

Kolejnym punktem programu był montaż słowno-muzyczny przygotowany przez dzieci pod czujnym okiem pań Katarzyny Kani i Magdaleny Gębarowskiej. Młodzi artyści z wielkim zaangażowaniem i radością zaprezentowali swoje umiejętności, wywołując dumę u swoich rodziców oraz nauczycieli. Ich występ był pełen pięknych wierszy i piosenek, które wywołały wiele uśmiechów i łez wzruszenia.

Po części artystycznej przyszedł czas na rozdanie nagród i dyplomów. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek, będący symbolem ciężkiej pracy i postępów, które poczyniło w ciągu całego roku szkolnego. Uroczyste wręczenie nagród stało się momentem pełnym radości i dumy, zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Nie mogło zabraknąć także wspólnych zdjęć z paniami nauczycielkami, które przez cały rok z ogromnym zaangażowaniem dbały o rozwój i bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Fotografie te będą piękną pamiątką z przedszkolnych lat.

Cała uroczystość była niezwykle wzruszająca, pełna emocji i refleksji. To wyjątkowa chwila, która na długo pozostanie w sercach dzieci, rodziców i nauczycieli. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne przeżywanie tego szczególnego dnia. Życzymy dzieciom udanych wakacji oraz powodzenia w dalszej edukacji!

Tekst: p. Magdalena Gębarowska

Fot.&Video: Natalia Urbanek, Lena Szura

Skip to content