Zarządzenie Dyrektora Szkoły: Przywracanie zajęć stacjonarnych w szkole

Szanowni Państwo, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie

zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem MEiN od dn. 4 maja b.r. do pracy stacjonarnej – z zachowaniem przepisów reżimu sanitarnego – wracają uczniowie klas I – III szkoły podstawowej.

Od 17 maja stacjonarnie w systemie hybrydowym uczyć się będą uczniowie klas starszych IV – VIII. Harmonogram zajęć zostanie opublikowany w najbliższym czasie.

Nie zmienia się praca oddziałów przedszkolnego i zerówki. Do dyspozycji naszych uczniów pozostają świetlica i biblioteka szkolna. Bez zmian organizowane są również konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych dla uczniów klasy VIII, których już wkrótce w dn. 25 – 27 maja b.r. czekają egzaminy.

W pierwszym dniu nauki hybrydowej, w klasach wracających na nauczanie stacjonarne, nauczyciele przeprowadzą zajęcia integracyjne mające na celu niwelowanie skutków społecznej izolacji w okresie pandemii. Również w czasie kolejnych dni nauki, w zajęcia lekcyjne, będą wplatane metody ułatwiające integrację. „Tydzień ulgi” bez sprawdzianów i zadań domowych – będzie to czas na odbudowanie więzi klasowych, relacji z rówieśnikami, a także chwila oddechu od wymagań i presji.

Dyrektor Szkoły mgr Wiesław Job

Wytyczne_dla_klas_1-3_SP_-_aktualizacja_4052021

Skip to content