Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” – tymi słowami dnia 12 stycznia 2019 rozpoczynaliśmy uroczystość związaną ze Świętem Babci i Dziadka, która odbyła się w Szkole Podstawowej im. Ks. J. Reca  w Siedliskach w oddziale zerowym.

Na uroczystość przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Na początku wnuczęta przypomniały,  jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnukom  oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny, odgrywając scenkę z życia babci Gieni i dziadka Stefana.  Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego, aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.  Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoją panią .

Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

 

Skip to content