Jesienna wycieczka klas IV

3 października 2017 roku klasy IV pod opieką wychowawczyń: Magdaleny Przetacznik i Jolanty Forczek oraz Pawła Szury wzięły udział w ciekawych zajęciach podczas wycieczki.

Uczniowie najpierw udali się do Małopolskiego Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu, by wziąć udział w VII Festiwalu Filmowym  dla dzieci i młodzieży KINOJAZDA. Wystawa fotosów z filmów, pokaz malowania twarzy to atrakcje, w których uczestniczyli. Najwięcej entuzjazmu wzbudził udział w planie filmowym. Uczniowie jak profesjonalni aktorzy, przygotowani przez charakteryzatorki, odgrywali sceny z książki „Akademia Pana Kleksa”. Kręceniu ujęć, pod czujnym okiem reżysera, przyglądał się także krytyk filmowy na bieżąco komentujący obejrzane fragmenty. Dzieci wzięły także udział w pokazie filmu konkursowego festiwalu: „Przygody Lassego i Mai”.

Następnie wszyscy udali się do zamku „Stara Baśń” w Grybowie.  Zwiedzanie, pod opieką kasztelana i jego żony, było połączone z zabawami oraz opowieściami o życiu w dawnym grodzie.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/109628204909259691508/albumid/6475977378080550161?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

 

Skip to content