Małopolskie Talenty – informacja

Drodzy uczestnicy projektu „Małopolskie Talenty” Gminy Bobowa

W związku z wprowadzonym przez MEN zdalnym nauczaniem , zawiesiliśmy realizację naszych zajęć.

Harmonogram przewiduje zakończenie projektu do końca czerwca 2020 roku, dlatego każdy uczeń ma prawo uczestniczyć w zajęciach i otrzymać przygotowane przez zespół projektowy pakiety materiałów.  Zajęcia były prowadzone na bardzo wysokim poziomie, co potwierdziły liczne, profesjonalne kontrole. Pracowaliście z dużym zapałem i zaangażowaniem, świetnie zintegrowaliście się w grupach. Potrafiliście pogodzić wiele obowiązków z różnych dziedzin i aktywnie uczestniczyć w  Małopolskich Talentach!

Kochani Uczniowie! Czekają na Was atrakcyjne wyjazdy, połączone z zabawami integracyjnymi i spotkaniami z ciekawymi ludźmi. Ponadto dla każdego z Was mamy przygotowane cenne  materiały szkoleniowe. Dlatego zwracamy się z wielką prośbą o zdalne uczestnictwo w projekcie. Potrzebujemy zgody  Rodziców i  Waszego aktywnego udziału w spotkaniach na komunikatorach internetowych.

Już wkrótce odezwą się do Was  nauczyciele-trenerzy oraz koordynatorzy projektu. Planujemy wznowić zajęcia i zaplanować je tak, by nie stanowiły dla Was żadnego obciążenia nauką. Mamy nadzieję, że dokończymy projekt z Waszą pomocą.

Po zakończeniu roku szkolnego oferujemy Wam półkolonię w formie atrakcyjnych zajęć i krótkich wycieczek.

 

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia wkrótce!!!

 

Koordynator projektu
Dariusz Włodarz

 

Dyrektor szkoły  SP Bobowa
Adam Urbanek

Skip to content