Spotkanie z Redemptorystami

Pod koniec ubiegłego roku szkolnego organizowaliśmy akcję charytatywną dla Zespołu Misyjnego „Wschód”. Zebraliśmy dzięki Wam wiele przedmiotów: przybory szkolne, zabawki, książeczki oraz środki pieniężne, które mogliśmy ofiarować zakonnikom i wolontariuszom, którzy pomagają im w działalności na rzecz dzieci w krajach na Wschodzie (Litwa, Łotwa, Ukraina). Zatem tradycją się już stało, że w ostatni piątek października odwiedzają nas ojcowie redemptoryści, by podziękować Wam za wspaniałomyślność, a przy okazji opowiedzieć nam o swojej pracy.

Zapatrzeni w postać naszego patrona, ks. Jana Reca, który dzielił się z potrzebującymi wszystkim co sam miał, uczymy się i my tej szczególnej wrażliwości serca i w tym roku również będziemy wspomagać Zespół Misyjny.

Barbara Sowa

Skip to content