Wigilia dla Seniorów w naszej szkole i spotkanie świąteczne dla uczniów

„Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać
świadectwo, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym”
Jan Paweł II

Pragnąc wspólnie przeżyć uroczystość Bożego Narodzenia 19 grudnia 2023 r. w Szkole Podstawowej  im. ks. Jana Reca w Siedliskach odbyła się uroczysta kolacja wigilijna dla Seniorów połączona z jasełkami i wspólnym śpiewem kolęd.
Spotkanie zorganizowane przez Radę Rodziców, Dyrektora Szkoły, nauczycieli i uczniów wprowadziło w radosny czas Świąt Bożego Narodzenia. Przed rozpoczęciem części artystycznej Burmistrz Gminy Bobowa życzył wszystkim zebranym zdrowych, spokojnych
Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2024, następnie głos zabrała Przewodnicząca Rady Miejskiej Małgorzata Molendowicz składając życzenia wszystkim zebranym. Występ jasełkowy przygotowany został przez uczniów klasy drugiej wraz z wychowawczynią Panią Lucyną Gawlik – Bajorską.
Na uroczystość przybyli liczni goście. Wśród nich byli: Burmistrz Gminy Bobowa Wacław Ligęza, Sekretarz Gminy Bobowa Zdzisława Iwaniec, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Bobowej Małgorzata Molendowicz, Proboszcz Parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła ks. Janusz Psonak, Sołtys Wsi Siedliska Zdzisław Górka, Sołtys Wsi Sędziszowa Stanisław Tabiś, Radna Wsi Siedliska Maria Zarzycka, jak również rodzice, emerytowani nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie.

Spotkanie świąteczne dla całej społeczności szkolnej miało miejsce dzień później.

Tekst: dyrektor szkoły p. Wiesław Job, foto: Damian Rafa

Skip to content