Potrzebna pomoc. Akcja Samorządu Uczniowskiego

Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Samorząd Uczniowski zwraca się do Was z prośbą o pomoc dla Wikusi Wróbel, która walczy o życie z bardzo ciężką chorobą, SMA. Jest to rdzeniowy zanik mięśni, który jeśli jest nieleczony szybko prowadzi do śmierci. Jednak wprowadzenie do terapii nowych leków na SMA daje nadzieję nie tylko na znaczne poprawienie jakości, ale także wydłużenie życia osób z SMA. Wiadomo już, że im wcześniej zostanie podany dziecku aktualnie dostępny lek na SMA, tym lepiej się ono rozwija. W wielu przypadkach objawy SMA są całkowicie niewidoczne. Nawet u dzieci z najcięższym typem SMA I.
Dlatego prosimy, przyłączcie się do naszej akcji.
Zbieramy używane ubrania, buty, tekstylia, które nadają się do dalszego użytku. Zbieramy tekstylia w każdym rozmiarze. Zebrane i spakowane rzeczy prosimy oddawać do pokoju nauczycielskiego do dnia 30 października. 
Rada Uczniowska wraz z opiekunem
Skip to content